Ezúttal spanyolokkal játszott a Liverpool és már gólt is szerzett.

Kezdő: Cavalieri, Degen, Agger, Carragher, Insua, Kuyt, Babel, Lucas, Plessis, Ngog, Németh.

Cserék: Reina, Gulácsi, Johnson, San Jose, El Zhar, Pacheco, Torres, Riera, Dossena, Kelly, Skrtel, Arbeloa, Mascherano, Spearing.

Nézd élőben a mérkőzést! Kattints!

Élő szöveges közvetítés:
Eredmény: 0 - 1 (6' Babel)
15:30 - Kezdés

90+4' - Mérkőzés vége! Thaiföld 1 - 1 Liverpool - összefoglaló hamarosan!

90+2' - Johnson cselez befele a bal oldalról és tekeri el a labdát jobb lábbal, kicsivel mellé.

89' - Riera ad hosszú labdát Johnsonnak, aki éppen eléri, Dossena beadás elpattan Torres elől így mentenek a védők, Mascherano szabálytalan, sárga lap!

88' - Voronin beadását fejeli mellé Torres, vagy szöglet jött volna?

87' - Riera is szép cseleket mutat be, látszik, hogy a spanyolok még csak pár napot edetek, jelenleg sokkal fittebbek, mint bárki a csapatban.

85' - Büntető gyanús szituáció, Torres erőszakosságának köszönhetően.

83' - A hazai védők nem tudnak mit kezdeni a Kölyökkel, aki Voronint ugratja ki ismét, ezúttal les.

82' - Voronin egy az egyben a kapussal szemben 13 méterről, mellé lő. Peig Torres jó ütemben ugratta ki.

80' - A gólszerző helyére érkezik Riera. Míg Torres jön be Pacheco helyeet és majdnem gólt rúg egy szóló után.

79' - Gulácsi helyére érkezik Pepe Reina, Riera érkezne, de a 4. számú játékvezető inkább még játszadozik a táblával.

77' - Dossena lő, a könnyedén hárít.

75' - Zuhogni kezd az eső...

72' - Gól! Gulácsiig jut vissza a labda, aki kirúgja, ám lecsúszik a lábáról, bedobás, majd a támadásból egy jó kiugratás, a hazai játékos Gulácsi mellett a bal alsóba rúgja a labdát 1 - 1!

68' - Szépen adogat a Liverpool a jobb oldalon.

66' - Cserél a hazai csapat is. Voronin kapálózik a labdába, majd az indítás után ragad lesen.

64' - Babel fejeli fölé a labdát.

62' - Kis szöglet után Mascherano elé kerül a labda, aki bődületes erővel lő kapura.

61' - Torres melegít.

57' - Arbeloa érkezik a sérült El Zhar helyére.

56' - A szabadrúgást kapura tekerik, Gulácsi véd magabiztosan, a kontrából Liverpool szöglet lett.

55' - Thaiföld kap szabadrúgást.

54' - El Zhar barangol a pályán, ki kellene rúgni a labdát, mert valószínűleg csere lesz!?

52' - El Zhar próbál ollózni, a védő és ő is ápolásra szorul, micsoda megoldás.

50' - Spearing botlik a saját lábába, fiataljaink megremegnek a kapu közelében egyelőre.

48' - Egyelőre a bal oldalunk tűnik veszélyesebbnek, Babel és Johnson látszólag jól megértik egymást.

Kezdők a második félidőben: Gulácsi, Johnson, San Jose, El Zhar, Pacheco, Babel, Skrtel, Mascherano, Voronin, Spearing.

Félidő: A Liverpool sok hibával játszotta ezt a félidőt, tudjuk be ezt a felkészülési időszak elejének. Egy kicsit erősebb ellenfél már kihasználta volna a védekezési hibákat. Várhatóan egy teljesen másik csapat következik a második félidőben.

45+3' - Szabadrúgás a Thaiföldnek, veszélytelen.

45+1' - Insua szerel szépen, majd Plessis szabálytalankodik.

42' - Nagy helyzet, ám Kuyt ad pocsék labdát Babelnek, bedobás.

41' - Szabadrúgás a Liverpoolnak, amit Insua ível fel, a kapus pedig lehúzza a labdát.

35' - Degen puskázott el hatalmas lehetőséget, egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire gyenge ez a svájci focista.

31' - a Liverpool játékosai adogatnak az ellenfél kapuja előtt, blokkolt kövés, majd egy gyenge kísérlet Kuyttól.

28' - A csapatok biztonságra törekedve adogatnak, a bécsi meccsre kezd hasonlítani a találkozó.

26' - Németh kerül a földre, mehet tovább.

24' - Babel a bal oldalon kap labdát és szépen íveli be a labdát, ám kapus támadást jelez a játékvezető, lehet benne valami, ápolni kell a kapust.

21' - Kombinatív játék a Liverpooltól, majd egy hosszú ívelés a kapu elé, amit Babel közelről mellé rúg.

20' - Thaiföld első szöglete, Plessis fejeli ki, majd Insua szerez labdát.

18' Ismét lesen a thaiföldi támadó, egyelőre jól működik a lestaktika.

15' - Németh kap szép labdát ám túlcselezi magát, ebből pedig lehetett volna gól is.

12' - A kék mezesek csatárát találta lesen a játékvezető ziccerben, amit Diego hárít, szabadrúgás kifele.

11' - Labdaszerzés a letámadás után, Dirk Kuyt ad pocsék labdát, bedobás a hazaiaknak.

9' - Liverpool bedobás az ellenfél térfelén ám egészen Carragherig visszapasszolják a labdát.

8' - A gól után Thaiföld válogatottja adogat, ám veszélytelenek a kapura.

6' - Góóóól! A Liverpool játékosai adogatnak, majd egy váratlan indítás után Babel veszi le a labdát és lövi a kapuba, 0 - 1!

2' - Cavallieri a hazaadás után rosszul találja el a labdát, ami az ellenfél játékosához kerül, aki egyből rálövi, mellé.

0' - A Liverpool kezdi a meccset, Németh a labdánál.